Image

Карітас-Житомир надає гарячі обіди для переселенців у Житомирі та Бердичеві

0 Comments

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» розширив мапу благодійної діяльності на території Житомирської області. Зокрема, гарячі обіди тепер можуть отримати вимушені переселенці не лише у Житомирі, а й у Бердичеві. У рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022» за підтримки МБФ «Карітас України».

«У жовтні плануємо роздати 6 тисяч гарячих обідів. Вже маємо зареєстрованих 175 родин. Одна родина може отримати на місяць 30 обідів», – зазначають у Карітас-Житомир.

Для того, аби отримувати готові обіди, потрібно зареєструватися у фонді на цей тип допомоги. Далі працівники нададуть  спеціальну картку, за якою здійснюватиметься облік виданих страв. Так родина може на місяць взяти 30 благодійних обідів. Це може бути щодня по обіду, або ж певну кількість у день (в залежності від складу конкретної родини ВПО).

«Карітас-Житомир розробив особливу карткову систему для обліку гарячих обідів для вимушених переселенців. Із такими картками люди можуть отримувати їжу у дні видачі допомоги від фонду – щосереди та щоп’ятниці з 10.00 до 14.00 (м. Житомир, вул. Шевченка, 111). По місту Житомиру планується також долучити заклади харчування, де б людям могли видавати обіди і в інші дні за карткою. У Бердичеві ж поки гарячі страви привозитимуть у дні видачі допомоги: вівторок та четвер із 11.00 до 13.00 за адресою м. Бердичів, вул. Руська, 18», – розповідає бухгалтерка фонду п. Олеся Бучинська.

Детальніше про те, де у Житомирі можна буде харчуватися за цими картками, дізнавайтеся у працівників Карітас-Житомир при запиті на отримання цього виду допомоги.

Нагадаємо, що Карітас-Житомир видає одноразову благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб у Житомирі щосереди та щоп’ятниці з 10.00 до 14.00. Це продукти харчування, засоби гігієни, питна вода, сімейні аптечки, дитячі підгузки. За наявності забезпечуємо також спальним приладдям. У ці ж дні біля храму по вул. Шевченка, 111 можна взяти теплий одяг та взуття для дітей і дорослих.

Categories: Без категорії | Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: