Image

ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК

0.00%

Скоро до школи, потрібно збирати портфель… Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, не мають можливості придбати портфель самотужки, бо крім портфеля ще потрібно багато інших речей, щоб дитина могла відвідувати і навчатись в школі. Звертаємося до вас по допомогу у придбанні двадцяти портфеликів та шкільного канцелярського приладдя до них. Спільно ми зможемо забезпечити 25 дітей шкільними портфеликами.

Благодійний Фонд “Карітас-Житомир” опікується людьми та дітьми, які потребують допомоги. Це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин. У частини із них немає батьків, а у деяких навіть якщо і є, то вони втратили роботу, тому і не можуть забезпечити дитині комфортне проживання. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за квартиру, дехто живе у чужих квартирах, дехто – майже на вулиці. У них постійно не вистачає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Як кажуть, чужих дітей не буває всі люблять навчатись, а першачки мріють про школу свій перший портфель, буквар, зошити і красиві наповнені пенали…Тому звертаємось до всіх небайдужих людей відгукнутись і допомогти у придбанні шкільних портфеликів. Адже всі діти мають право на те, щоб хтось про них потурбувався, якщо цього не можуть зробити їхні рідні.

Звертаємося із проханням долучитися до цієї акції: ви можете пожертвувати канцтовари або надати допомогу на розрахунковий рахунок.

Пожертви можна скласти в українській національній валюті:

IBAN UA153204780000026009924869870

ПАТ АБ «Укргазбанк», МФО 320478
Одержувач: БО «БФ «Карітас-Житомир» (код ЄДРПОУ-43092896)

Призначення платежу: Добровільна пожертва на акцію “Шкільний портфелик”.