Image

Реколекції для волонтерів

0 Comments

2 квітня 2024р. в «БФ Карітас-Житомир» відбувся захоплюючий реколекційний захід для волонтерів у межах проекту «Духовна формація волонтерів».

Запрошений спікер – Віталій Воєца, ліцензіат з соціальної педагогіки, викладач Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії, військово-медичний капелан.

Разом із запрошеним експертом, команда волонтерів мала можливість зануритись і проаналізувати надзвичайно важливі аспекти нашої місії. Обговорили, як ми, як колектив, можемо бути “ліками” для душ інших людей, а також як отримувати підтримку від оточуючих.

Під чуйним керівництвом духівника, наші волонтери отримали надзвичайно важливі знання та підтримку для подальшої роботи.

Крім того, наші волонтери отримали мега цінний і ефективний досвід з психологинею Анною Денисюк.

Під час тренінгу волонтери занурилися у глибини людської душі та емоцій. Розглянули тему балансу між “брати і давати” та відкрили для себе нові способи підтримки і самопізнання. Зміцнюючи нашу спільноту, обговорювали, як впоратися з емоційними викликами та задовольняти потреби кожного волонтера.

Завдяки поглибленому аналізу теми “реорганізації життя”, кожен отримав інструменти для подальшого розвитку та саморефлексії.

Отримавши цінні практичні знання, наші волонтери тепер зможуть не лише підвищити ефективність своєї діяльності, але й підтримувати баланс емоційної стійкості і духовного супроводу.

Дякуємо всім, хто приєднався до цього важливого заходу! Разом ми змінюємо світ!

Якщо ви також хочете долучитися до волонтерської діяльності, прохання заповнити анкету:

https://forms.gle/Ky3LAookQpPjh8Xx8

Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *